Szanowni Państwo,

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na kolejne, już XLI Międzynarodowe Sympozjum Sekcji Urazowej i Medycyny Ratunkowej Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, które odbędzie się w dniach 6-7 października 2017 roku w stolicy Wielkopolski - Poznaniu. Sympozjum będzie poświęcone "Wielospecjalistycznym leczeniem urazów u dzieci". Honorowym Patronem Sympozjum jest prof. dr hab. n. med. Andrzej Tykarski - JM Rektor Uniwersytetu Medycznego um. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Sponsorem Głównym Sympozjum jest Bank Zachodni WBK z Grupy Santander.

Udział w Sympozjum zapowiedzieli wybitni eksperci z dziedziny traumatologii dziecięcej z Polski oraz z zagranicy. Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich prac w formie wystąpień ustnych lub plakatów. Warunkiem jest zarejestrowanie streszczenia pracy na stronie http://sekcjaurazowaptchd.pl/ do dnia 1 września 2017 r.

Obrady prowadzone będą w językach polskim i angielskim. W celu dobrego i swobodnego komunikowania się przewidujemy symultaniczne tłumaczenia.

Bezpośrednio przed oficjalnym otwarciem Sympozjum odbędą się warsztaty:
Jak uniknąć powikłań w elastyczno-stabilnych zespoleniach kości długich u dzieci
Szybka diagnostyka obrażeń -USG FAST
Writing about science …and making yourself understood

Więcej informacji na ten temat w zakładce Program>Warsztaty. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Sympozjum, tak jak w roku 2015, będzie się odbywało w wygodnych salach konferencyjnych Hotelu Andersia w centrum Poznania, znajdującego się w pobliżu kompleksu handlowego Stary Browar i Starego Rynku. Kolację w dniu 6 października zorganizujemy w Sali Białej Bazaru Poznańskiego. Organizatorem logistycznym Sympozjum jest firma Medius Sp. z o.o.

Jesteśmy przekonani, że oprócz wymiany doświadczeń zawodowych odświeżymy nasze stare przyjaźnie i - w co wierzymy głęboko - nawiążemy nowe.

Zapraszamy do aktywnego wzięcia udziału w naszym Sympozjum.

Paweł Wawrzaszek
Jan Wendland
Sekretarz
Sekcji Chirurgii Urazowej 
i Medycyny Ratunkowej 
PTCHD
Przewodniczący
Sekcji Chirurgii Urazowej 
i Medycyny Ratunkowej 
PTCHD
PATRONATY
                                                                            
PATRONAT MEDIALNY
  
SPONSOR GŁÓWNY