Szanowni Państwo !

Komitet Naukowy XLI Międzynarodowego Sympozjum Sekcji Chirurgii Urazowej i Medycyny Ratunkowej PTCHD dokonał kwalifikacji zgłoszonych do prezentacji prac.

W zakładce Program znajdziecie Państwo wszystkie zgłoszone prace. Zostały przyporządkowane one do poszczególnych sesji wraz z podaniem kolejności prezentacji w danej sesji. W trakcie Sympozjum będzie 5 sesji z prezentacjami ustnymi i 2 sesje z prezentacjami plakatów. Proszę zwrócić uwagę, że w niektórych przypadkach Komitet Naukowy zadecydował o zmianie zgłoszonej formy prezentacji.

Podane tam są również: godzina prezentacji i czas na nią przeznaczony. W przypadku wystąpień ustnych z podanego czasu należy odjąć 3 minuty na dyskusję po prezentacji.

W przypadku wystąpień plakatowych czas wszystkich prezentacji wynosi 3 minuty.

Bardzo prosimy o uwzględnienie powyższych wytycznych przy przygotowywaniu swoich prezentacji.
Oficjalnym językiem prezentacji jest polski lub angielski.

Prezentacje ustne należy przygotować w formacie PowerPoint. Wgrywanie prezentacji będzie możliwe od piątku, 6 października od godziny 12:00. Szczegółowe informacje nt. miejsca wgrywania prezentacji otrzymacie Państwo w recepcji.

Plakaty należy wydrukować w formacie B1 (wymiary: szerokość 707 mm wysokość 1000 mm) lub mniejszym i przynieść ze sobą na konferencję. Do prezentacji plakatów zapewnimy odpowiednie stojaki. Umieszczanie plakatów na stojakach będzie możliwe od piątku, 6 października od godziny 12:00

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Biuro Organizacyjne:

Medius Sp. z o.o. 
ul. Powstańców Śląskich 26a, 01-381 Warszawa 
tel. +48 22 642 09 40 
e-mail: biuro@medius.com.pl
PATRONATY
                                                                            
PATRONAT MEDIALNY
  
SPONSOR GŁÓWNY