Rejestracja on-line zamknięta

Elektroniczny formularz rejestracji Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.
Dane osoboweAdres ,  
,  
Opcje uczestnictwa

Warsztaty
UWAGA! Brak miejsc na "Warsztaty - Szybka diagnostyka obrażeń -USG FAST"
Dane do faktury

,  
,  
Dane do wysyłki faktury ,  
,  
Uwagi
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Medius sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 26a, 01-381 Warszawa, jako administratora danych osobowych w celu organizacji niniejszej konferencji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Oświadczam, iż jestem świadom/-a, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, że w każdym czasie przysługuje mi prawo wglądu w treść swoich danych oraz prawo żądania ich zmiany lub usunięcia.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Medius sp. z o.o. informacji marketingowych dotyczących: usług świadczonych oraz konferencji organizowanych przez Medius Sp. z o.o., rozumianych jako informacji handlowych wysyłanych drogą elektroniczną, pocztową lub telefoniczną. Oświadczam, iż jestem świadomy/-a, że w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu rejestracyjnym w celu marketingowym Banku Zachodniego WBK S.A., w tym na kontakt telefoniczny oraz do przekazywania za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowej.Oświadczam, że podaję dane dobrowolnie i są one poprawne. Bank Zachodni WBK S.A., z siedzibą Rynek 9/11, 50-950 Wrocław jako administrator danych informuje, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych przez firmę Ignaszak Sp.J.  , z siedzibą w Kaliszu al. Wojska Polskiego 5 , jako administratora danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.), w celach marketingowych. Oświadczam, iż jestem świadom/-a, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, że w każdym czasie przysługuje mi prawo wglądu w treść swoich danych oraz prawo żądania ich zmiany lub usunięcia.

PATRONATY
                                                                            
PATRONAT MEDIALNY
  
SPONSOR GŁÓWNY